T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bolu İl Sağlık Müdürlüğü AİBÜ İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bolu İl Sağlık Müdürlüğü AİBÜ İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Başhekim

Güncelleme Tarihi: 23/10/2018
     
Uzm.Dr. ERDAL DİLEKÇİ
  Başhekim


İlk, orta ve lise eğitimini Batman’da  tamamladı. Tıp Eğitimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde  , Uzmanlık eğitimini ise İzmir Katip Çelebi Üniversitesi  Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalında tamamladı. Ardından 2016 yılında Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümünden mezun oldu.

DHY kapsamında, 2006 yılında ilk görevine Batman Hasankeyf Sağlık Ocağında Pratisyen Hekim olarak başladı. 2007 yılında ise Batman Hasankeyf Sağlık Grup Başkanlığı görevini yürüttü. 2008 yılında Uzmanlık eğitimine başlayarak, 2013 yılında Bitlis Devlet Hastanesine Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzman Hekimi olarak atandı. Eylül 2013-Kasım 2015 yılları arasında Bitlis Devlet Hastanesinde Hastane Yöneticiliği ve Başhekimliği görevlerini yaptıktan sonra, Ocak 2016 yılında Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi  İzzet  Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesine Uzman Hekim olarak atandı. Aralık 2016 yılında Bolu Kamu Hastaneler  Birliği Genel  Sekreterliğinde İdari Hizmetler Başkanlığı ve Tıbbi Hizmetler Başkanlığı görevlerini yürüttü. Aralık 2017 yılında ise Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi  İzzet  Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Başhekim olarak göreve başladı.

Ayrıca Yöneticilik görevi ile birlikte, ağrıya yönelik Girişimsel Tedavi Yöntemleri ( Enjeksiyon ve Sinir Blokları) Manuel Terapi Uygulamaları, Kinezyo Bantlama alanındaki çalışmalarını devam ettirmektedir.

Evli ve 1 kız çocuğu babasıdır.