T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bolu İl Sağlık Müdürlüğü AİBÜ İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bolu İl Sağlık Müdürlüğü AİBÜ İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Basında Biz

Güncelleme Tarihi: 30/09/2018


KAYBETTİKLERİ EVLATLARI İÇİN HASTANEYE ODA YAPTIRDILAR

28 Eylül 2018

Geçtiğimiz yıl babasının tabancası ile intihar eden 18 yaşındaki Berkay Dursun’un anısına Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’nde ailesi tarafından yaptırılan oda hizmete açıldı.

Olay,  geçtiğimiz yıl Bolu’nun Bahçelievler Mahallesi Yasemin Sokak’ta meydana gelmişti. 18 yaşındaki Berkay Dursun, ailesinin evde olmadığı esnada babasının tabancası ile başına bir el ateş ederek intihar etmişti. Hastaneye kaldırılan 18 yaşındaki genç tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’nde 18 yaşında hayatını acı bir şekilde kaybeden Berkay Dursun’un anısına, anne Reyhan ve baba Arif Dursun tarafından yaptırılan oda bugün hizmete açıldı. Odanın açılış törenine AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, intihar eden gencin annesi Reyhan ve babası Arif Dursun ile hastane personeli katıldı. Açılış hakkında konuşan Doğanay, acılı aileye işledikleri bu hayır için teşekkür ederek, “Geçtiğimiz yıl genç yaşta kaybettiğimiz Berkay Dursun evladımız anısına, anne ve babası Reyhan-Arif Dursun tarafından yaptırılan Fizik Tedavi Hastanesindeki odanın hizmete alınmasını gerçekleştirdik. Rabbim Berkay kardeşimize rahmetiyle muamele eylesin. Mekanı cennet olsun. Hayırsever Reyhan-Arif Dursun’un da Allah hayırlarını kabul etsin.” ifadelerini kullandı. Erol DEĞİRMENCİ28 Eylül 2018


ERD.jpg

En iyi cihazlar bizde olacak


Sadece Bolu’ya değil Tüm Türkiye’ye hizmet veren A.İ.B.Ü Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Erdal DİLEKÇİ başkanlığında oluşturduğu heyet ile Ankara Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Haberin devamı için tıklayınız.
termal2.jpg

Yaşlılar termal hastanede hayat buluyor


Türkiye'de, turizm alanında olduğu gibi sağlık alanında da en çok tercih edilen illerden biri olan Bolu'da, termal kaplıcalar hastalara şifa veriyor.
Haberin devamı için tıklayınız.


felcli_kadin.jpg

Felçli kadın yaşama azmiyle yürüdü

Apartmanın 4. katından düşerek felç olan kadın, gırtlak kanseri eşinin desteğiyle 2 yıl süren fizik tedavisinin ardından koltuk değnekleriyle yürümeye başladı.

Haberin tamamı için tıklayınız


477711427295467.jpg

‘Fizik Tedavi yüz akımız’

International Stage 6 Dijital Hastane Sertifikası ile Türkiye’de 11 hastanesi arasına girmeyi başaran Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi’ni ilk tebrik eden Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği oldu.
Haberin devamı için tıklayınız